Partnerinizle Baş Başa Çıkacağınız Tatilin Unutulmaz Olması İçin Yapmanız Gereken 10 Şey

Her tatilimizin unutulmaz olmasını isteriz ama partnerimizle gittiğimiz tatiller bizim için her zaman daha özeldir. Partnerinizle unutulmaz bir tatil planlamak istiyorsanız yapmanız gerekenler burada!

1. Partnerinizle bir tatile çıkacaksanız mutlaka yanınıza polaroid kamera almanız gerek.

Polaroid kamera sayesinde partnerinizle yaşadığınız her anı çekebileceksiniz. Bu sayede müthiş tatiliniz hep hatıralarda sizinle olacak!

2. Partnerinizle tatilinizi unutulmaz kılmak için gittiğiniz her yerden hediyelik eşyalar alabilirsiniz.

Özellikle tarihi yerleri geziyorsanız hatıra kalması için hediyelik eşya dükkanlarından ortak hediyeler alabilirsiniz. Bu hediyeleri biriktirerek tüm tatillerinize ait bir anı köşesi yapabilirsiniz.

3. Tatilinizi unutulmaz kılacak şeylerden biri de beraber kombinler yapmak.

Yaptığınız couple kombinleri ile çok tatlı gözükebilirsiniz. Tatilinizi unutulmaz kılacak bu kombinler fotoğraflarda çok güzel çıkma garantili!

4. Tatilinizi tekrar tekrar yaşamak için tatil boyunca bir video çekimi yapabilirsiniz.

Unutulmaz tatiller için yapmanız gereken bir vlog kamerası almak. Bu vlog kamerası ile tatilinizin her anını çekip sonrasında kendinize güzel bir tatil vlogu yapabilirsiniz.

5. Tatilde sürekli yatmak olmaz! Tatilinizin daha unutulmaz olması için yapmanız gereken, birçok aktivite planlamak!

Farklı aktiviteler planlayarak daha eğlenceli ve dolu dolu bir tatil geçirebilirsiniz. Tatilinizi en unutulmaz tatillerden biri yapacak aktiviteleri kendi ve partnerinizin zevkine göre seçmelisiniz.

6. Magnet toplamak çok seyahat edenlerin en sevdiklerinden.

Her gittiğiniz yere ait bir magnet alarak buzdolabınızı magnetlerle doldurabilirsiniz. Bu sayede buzdolabına her baktığınızda gittiğiniz o müthiş tatili hatırlayacaksınız!

7. Baş başa çıktığınız tatillerde en güzeli teknolojiyi sınırlamak!

Tatile çıktığınızda partneriniz de siz de sosyal medyayı olabildiğince sınırlamalısınız. Birbirinizle daha çok vakit geçirmek için bu kuralı tatilinizin başında vermelisiniz.

8. Birlikte tatile çıktığınızda olabildiğince beraber vakit geçirmeniz gerek…

Tatilinizi unutulmaz kılmak istiyorsanız beraber vakit geçirebileceğiniz aktiviteler planlayın. Mesela tatil için evde kalacaksanız yemekleri her gün dışarıdan yemek yerine birlikte yemek pişirmeyi deneyebilirsiniz.

9. Tatilinizi daha eğlenceli bir hale getirmek istiyorsanız arkadaşlarınızla grup olarak da gidebilirsiniz.

Yakın arkadaşlarınızla daha eğlenceli bir tatil geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte gitseniz de ara ara partnerinizle yalnız kalmayı ihmal etmeyin!

10. Unutulmaz bir tatil için yeni yerler keşfetmek şart!

Ne kadar yer gezip görürseniz o kadar zevkli bir tatil geçirirsiniz. Gittiğiniz yerlerdeki yeni kültürleri ve manzaraları deneyimlemek tatilinizi daha unutulmaz kılacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx