İspanyol Devinin B Planı Hazır!

Real Madrid, Paris Saint Germain’le sözleşmesi sezon sonunda bitecek Kylian Mbappe’yle 15 Ocak’a kadar sözleşme imzalamak istiyor. İspanyol devinin B planı ise Erling Haaland.

Paris Saint Germain’le kontratını yenilemeyeceğini açıklayan Kylian Mbappe’nin geleceği kısa süre içinde belli olabilir. Sezon sonunda serbest kalması beklenen Fransız yıldız, ara Transfer döneminin başlamasıyla birlikte istediği takımla görüşme yapabilecek. Real Madrid’in gelecek yaz transfer dönemindeki en önemli hedeflerinden biri olan Kylian Mbappe için kritik tarih ise 15 Ocak.

İspanyol AS gazetesinde yer alan haberde Real Madrid’in yeni yılla birlikte transfer görüşmesi yapma izni olan Kylian Mbappe’ye 15 günlük bir süre tanıyacağı ve yanıt bekleyeceği belirtildi. Haberde, Kylian Mbappe transferinin gerçekleşmemesi halinde ise Real Madrid’in bir diğer planı devreye sokacağı ifade edildi.

B PLANI EARLING HAALAND

Real Madrid, Kylian Mbappe transferini tamamlayamaması halinde ise Manchester City’nin yıldızı Erling Haaland’a yönelecek.

Manchester City ile 2027 yılına kadar sözleşmesi bulunan Erling Haaland’ın gelecek yaz itibariyle kontratındaki bir maddenin devreye gireceği ve yıldız futbolcunun 250 milyon euro karşılığında serbest kalabileceği belirtildi. Bu tutarın her yıl daha da artacağı aktarıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx