Yargı 34. kısım 2. fragmanı: Ceylin birini acımadan öldürdü, Eren Komiser’in gözü yaşlı!

Direktör koltuğunda Ali Alim’in oturduğu, senaryosunu Sema Ergenekon’un kaleme aldığı Kanal D’nin fenomen dizisi Yargı, pazar akşamları reytinglerde rakiplerine göz açtırmıyor.

Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Aslan üzere isimlerin yer aldığı Ay İmal imzalı Yargı dizisi, heyecan dolu kısımlarıyla toplumsal medyaya da damgasını vuruyor.

Aksiyon ve dram cinsindeki dizi, 29 Mayıs Pazar akşamı 34. ve dönem finali kısmıyla ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Dizinin merakla beklenen 34. kısmından çarpıcı bir fragman daha yayınlandı. Dönem finali fragmanında; Ceylin’in Ilgaz’ın güzeline gitmeyen bir plan yaptığı görüldü.

”Aydınlığa karanlıktan geçilmeden ulaşılmıyor sayın Savcım.” diyen Ceylin, Cüneyt ile işbirliği yaparak gizlice Yekta’nın odasına girdi.

Ceylin, enteresan bir şey bulduğunu söylediği sırada Yekta, bir güvenlik görevlisiyle birlikte odasına geldi ve gördükleri karşısında şoke oldu.

Öte yandan cinayet kanıtlarının arandığı görülürken Ceylin, birini öldürmekten sorguya alındı. Eren Komiser’in hüzünlü yüz sözü ise izleyiciler tarafından Ilgaz, Çınar ya da Metin Amir’in öldüğü formunda yorumlandı.

Pekala Ceylin kimi öldürdü ya da kimin kabahatini üstlendi? Yekta Cüneyt’i öldürmüş olabilir mi? İşte Yargı 34. kısım 2. fragmanı…

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.