Ümit Özdağ: Otomatik tüfeğin kimlere dağıtıldığını açıklayın

Zafer Partisi Genel Lideri Özdağ, Konya’da üretilen bir otomatik silahı göstererek İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve bakanlık yetkililerine seslendi. Özdağ, “Zafer Partisi’yle uğraş edeceğine, Konya’da üretilen otomatik tüfeğin kimlere, kimler tarafından dağıtıldığını açıklasınlar. Yoksa biz açıklayacağız” dedi.

Zafer Partisi Genel Lideri Ümit Özdağ, parti genel merkezinde açıklamalarda bulundu.

“ÜLKEYİ YÖNETEN TAKIMLAR GAFLET, DELALET VE HATTA HIYANET İÇİNDEDİR”

“Türk halkını uyarıyorum” diyen Özdağ, “Türk Devleti ve Türk milletini, FETÖ ve PKK’dan koruyamayan Ak Parti zihniyeti bugün ülkemizin 10 milyondan fazla sığınmacı ve kaçakla dolarak bir felakete gitmesine yol açmaktadır. İçişleri Bakanı başta olmak üzere ülkeyi yöneten takımlar gaflet, delalet ve hatta hıyanet içindedir. Vazifede tutulması ülke için ulusal güvenlik tehdidi haline gelmiştir” halinde konuştu.

“BAKANLIK KOMPLOLARIN NE YAZIK Kİ MERKEZİ OLDU”

İçişleri Bakanlığı’nın kendisi hakkında cürüm duyurusunda bulunacağını hatırlatan Özdağ, şu tabirleri kullandı:

* “Bu sabah İçişleri Bakanlığı benimle ilgili bir kabahat duyurusunda bulunacakları açıklamasını yaptı. Bundan bir müddet evvel de benimle ilgili diğer bir cürüm duyurusunda bulunacaklarını duyurmuşlardır.

* Türkiye’nin iç güvenliğini sağlama konusunda misyonlu İçişleri Bakanlığı hiç elbet Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin en kıymetli bakanlıklarının başında gelmektedir. Bu hassas bakanlık 20 yıldan bu yana Türk Devletine karşı kurulan iç ve dış komploları engellemek yerine komploların ne yazık ki merkezi olmuştur. 2002-2014 sürecinde FETÖ casusluk ve terör örgütünün en tesirli olduğu bakanlıkların başında İçişleri Bakanlığı geliyor.”

“GÖÇ YÖNETİMİ VİLAYET MÜDÜRLÜKLERİ’NDEKİ TORPİL ODALARINA NE KADAR SÜREÇ YOLLADIN?”

İçişleri Bakanlığı Sözcüsü İsmail Çataklı hakkında bir iddiayı lisana getiren Özdağ, şu tabirleri kullandı:

* “Bu açıklamayı yapan İsmail Çatak’a da bir kelamımız var. İsmail Çatak, konuştuğumuz İçişleri Bakanlığı’yla işi olan bütün avukatlar senden büyük övgüyle bahsediyorlar. Çok güzel iş takibi yapıyorsun. Aldığın her işi sonuçlandırıyorsun.

* Göç Yönetimi Vilayet Müdürlükleri’ndeki torpil odalarına ne kadar süreç yolladın? Bugün benimle ilgili cürüm duyurusunda bulunacağını söyledin, faal terör kodu olanları havaalanlarından nasıl ve ne karşılığında geri aldırdın ve ülkeye sokturdun?”

“OTOMATİK TÜFEĞİN KİMLERE, KİMLER TARAFINDAN DAĞITILDIĞINI AÇIKLASINLAR”

Konya’da üretilen bir otomatik silahı göstererek İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve bakanlık yetkililerine seslenen Özdağ “Soylu ve İçişleri Bakanlığı, Zafer Partisi’yle çaba edeceğine, Konya’da üretilen otomatik tüfeğin kimlere, kimler tarafından dağıtıldığını açıklasınlar. Yoksa biz açıklayacağız” dedi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.