Terör elebaşlarından Kılıçdaroğlu çağrısı: Erdoğan’ı tasfiye etmeliyiz

KCDK-E Eş Başkanları Fatoş Göksungur ve Yüksel Koç; yaptıkları yeni açıklamada 14 Mayıs seçimlerinde büyük başarı elde ettiklerini iddia ederek 2. tur çağrısı yaptı.

“ERDOĞAN’I TASFİYE ETMELİYİZ”

Fatoş Göksungur, “Seçim bitmiş değil” ifadesini kullanarak “2. turda Avrupa’da 20-24 Mayıs tarihleri arasında bir kez daha ısrar ve inatla Avrupa’nın her yerinde sandıklara gidip oyumuzu kullanacağız.” dedi. Göksungur, “1 oyluk canı olan diktatörü devirerek 28 Mayıs’tan sonra zafer halaylarını birlikte çekmeye ve faşizmi yıkacağımızın ilanını vermek için hepinizi oylarınızı kullanmaya davet ediyorum.” çağrısında bulundu.

Yüksel Koç ise, “Erdoğan’ın 1. turda geçmemesini sağlayan bizler olduk. Erdoğan’ın gitmesi gerekiyor 2. turda herkes seferber olmalı ve tasfiye etmeliyiz.” dedi.

PKK’nın Suriye kolu PYD’nin Eş Genel Başkanı terörist elebaşı Salim Müslim de, 28 Mayıs’ta gerçekleşecek cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerine yönelik kirli planlarını deşifre eden açıklamalarda bulundu. PKK’nın seçimlerle ilgili fikrini açıkça bir kez daha ortaya koyan Müslim Erdoğan’ı devirmek dışında bir düşüncelerinin olmadığını ve bunu bir intikam olarak gördüklerini itiraf etti.

KAYNAK: SABAH

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir