Masterchef şeflerini utançtan yerin tabanına soktu! Şeflerin özür dilemekten lisanında tüy bitti, neler oluyor

Acun Medya tarafından Tv8 ekranlarında yayınlanan ve kanalın en beğenilen müsabaka programlarından biri olan Masterchef dün akşam izleyiciyle buluştu.

Yarışmanın son kısmında, yarışın ana takımında bulunmak için gayret eden yarışmacılardan Metin, Gamze, Onur, Çağatay, Şeyma, Melih, Büşra, Fatma Parıltı, Tayfun, Yağız, Burak, Kaan ve Burak Kaya üst cinse çıkmayı başardı.

Dün akşam yayınlanan kısımda MasterChef’in heyet üyelerinden olan Somer Şef, önyargıyla yaklaştığı yarışmacıdan özür dileyerek geceye damga vurdu. Pekala, Somer Şef hangi yarışmacıdan neden özür diledi?

OYUNCU OLDUĞUNU SÖYLEDİ DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKTİ

Bir evvelki akşam ikinci, dün akşam ise gecenin birincisi olmayı başaran yarışmacı Burak Kaya, oyuncu olduğunu lisana getirerek müsabakada tüm dikkatleri üzerine çekti.

ANA TAKIMDA YER ALDI SOMER ŞEF ÖZÜR DİLEDİ

Görünüşünden ve yapısından ötürü ön yargıyla yaklaşılan Burak Kaya’nın ana takımda yer almaya hak kazanmasının akabinde Somer Şef, Kaya’dan özür diledi.

Kaya’ya önyargı ile yaklaştığını belirterek Kaya’dan özür dileyen Somer Şef, “Atomu parçalamaktan daha sıkıntı bir şey varsa o da ön yargıyı yıkmaktır. Ben senden özür dilerim ki, ön yargılı yaklaştığım için. Bizleri şaşırttıgın için teşekkür ederim” diye konuştu.

Somer Şef’in özrünü uygar bir halde kabul eden Burak Kaya bu davranışı ile takdir topladı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.