Kuyumcu Durukan: “Altın ve toprağa yatırım yapan kazanacak”

Altının 950 TL’den 890 TL’ye dönmesini kıymetlendiren Durukan, “Dünya zenginleri altın alımlarına devem edecekler. İnsanların ellerinde olan altınları almaya çalışıyorlar. İnsanımız ellerinde tuttukları dolar ve euro paritesinden altına dönüş yapsın. Euro ve dolara nazaran altın düşük düzeyde gösteriyor olsa da altın dünya iktisadında bin 200, bin 300 TL ortasında bedel görecek. Ufak düşüşler olsa da yıl sonuna altını kapatışımız bin 500 liraya yakın olacak” diye konuştu.

Altın ve toprak alımına yatırım yapanların kaybetmeyeceklerini aktaran Kırşehirli kuyumcu Durukan, açıklamasını şöyle sürdürdü;

“Altın, dünya üzerinde bulunan bir şey değil ve çok bedelli beşere her vakit paha kazandırır. Altın bandında ilerleyen günlerde bin 200-bin 300 TL bantlarını göreceğiz. Düğün yapacak beşerler ellerini çabuk tutmalı, zira altın çok bedelli hale gelecek. 5 yıldır her gün söylemekteyim ve söylediğim öngörülerimde yanılmadım. Altın, günlük üstüne koyduğu üzere uzun vadede de kazandırıyor. Dünya da iki şey geçerli birisi toprak, oburu ise altın.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.