Kerem Bursin: Ben hep aynı şeyleri giyiyorum!

Ünlü oyuncu Kerem Bursin, geçtiğimiz günlerde Art&Tech for Good Summit 2022 kapsamında gerçekleşen “Yuvamız Dünya İçin Bir Gün Artık Bugün” paneline konuşmacı olarak katıldı.

13-14-15 Mayıs tarihleri arasında sanat, teknoloji ve sürdürebilirlik dönüşümünü her açıdan ele alan Art&Tech for Good Summit 2022’de konusunda uzman kişilerin konuşmacı olarak yer aldığı panelde ünlü oyuncu Kerem Bursin de bulundu. “Yuvamız Dünya İçin Bir Gün Artık Bugün” panelinde yer alan Bursin Influencer’ları, Iklim Krizi ve gereksiz tüketime karşı duyarsız olmaları yönünde eleştirdi.

Kerem Bursin

“3 PANTOLONUM 6 TAKIM ELBİSEM VAR”

Birçok dizi ve film projesinde yer alan Bursin konuşmacı olarak katıldığı panelde, “Bu tarz konulara destek olmuyorlar. Bir Influencer’ın ‘Bende bir tişört var, 15 senedir giyiyorum’ diyebilmesi lazım” ifadelerini kullandı.

Art&Tech for Good Summit 2022

Öte yandan panel sonrası da gelen soruları yanıtsız bırakmayan Bursin, “Ben hep aynı şeyleri giyiyorum. Toplasan üç pantolonum vardır, takım elbiselerimin sayısı altıdır. En eski tişörtüm 18 senelik. Kullanmadığım kıyafetleri de veriyorum” dedi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.