Ezgi Mola’yı taciz etmişti! 8 yıl 3 aya kadar mahpusu istendi

OYUNCU Ezgi Mola’yı tehdit ve taciz eden Kemal K. hakkında 8 yıl 3 aya kadar mahpus istemiyle iddianame düzenlendi.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nca hazırlanan iddianamede, Ezgi Mola’nın emniyete yaptığı şikayete nazaran 2015 yılında bir firmanın reklam çekimlerinde kuşkulu Kemal K.’nin reklam afişinde gerisinde duran hekim rolünde olduğunu, şüpheliyle hiçbir vakit yan yana gelmediklerini, farklı vakitlerde çekilen fotoğrafların birleştirildiğini belirttiği anlatıldı. 21 Aralık 2020 tarihinde şüphelinin Ezgi Mola’yı takip ettiği, şüphelinin “Seninle konuşmam lazım. Seni görmem lazım” deyip parmağını sallayarak “İşimi yapmama pürüz oluyorsun. Seni çok berbat yapacağım haberin olsun” diyerek tehditte bulunduğu tabir edildi. Ezgi Mola, kuşkulu Kemal K.’nin kendisine Instagram üzerinden de 2020 yılından bu yana rahatsız edici iletiler göndererek cinsel tacizde bulunduğu tabir ettiği iddianamede yer aldı.

SUÇLAMALARI REDDETTİ

Kuşkulu Kemal K.’nin sözünde Ezgi Mola’yı takip etmediğini, yalnızca konuşmak istediğini, Mola’nın korkup kaçmak istediği ve kendisini yanlış anladığını, Instagram hesabının ve bildirilerin ise kendisine ilişkin olduğunu belirterek suçlamaları reddettiği belirtildi.

ASLİYE CEZA MAHKEMESİNDE YARGILANACAK

İddianamede, kuşkulu Kemal K.’nin Ezgi Mola’ya ileti göndererek “Bekleyecek gücüm kalmadı. Artık seni görmek istiyorum. Birtanesin sen, hatalıysam özür dilerim. İnsan sevdiğine kızabiliyor işte. Beni anla lütfen. İnan boğulduk artık net bir irtibat kuralım rica ediyorum. Orada yanında olmayı çok isterdim. Daha evvel de bildiri atmıştım görmediniz sanırım. Çok özledim seni. Yanında olmayı istiyorum artık” formunda bildiriler göndererek huzur ve sükununu bozduğu belirtildi.

İddianamede bildiri dökümlerine nazaran ve dolaylı ikrarı dikkate alınarak kuşkulu Kemal K. hakkında “Cinsel taciz”, “Kişilerin huzur ve sükununu bozma” ve “Tehdit” kabahatlerinden toplam 1 yıl 2 aydan 8 yıl 3 aya kadar mahpusu talep edildi. Kuşkulu, önümüzdeki günlerde İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde hakim karşısına çıkacak.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.