Ezgi Doğan: Aris, Türk bayanları ve turistlerin gözdesi pozisyonunda

Aris Hoşluk Merkezi’nin yöneticisi Ezgi Doğan, hoşluk dalı ve cilt sıhhatine ait konuştu. Hoşluk ve sıhhat dalında Türkiye’nin bir cazibe merkezi durumunda olduğunu söyleyen Ezgi Doğan, “Türkiye sıhhatte son yıllarda değerli atılımlar sağladı. Sıhhatte yapılan atılımlarla birlikte Türkiye bir cazibe merkezi haline geldi. Son yıllarda turistler ülkemize yalnızca gezmek için değil tedavi muhtaçlıklarını da karşılamak üzere geliyorlar. Bilhassa de hoşluk kesimi ve cilt sıhhati bu bahsin başında geliyor diyebiliriz. Türkiye’ye gelen turistler hoşluk merkezlerine gelerek tüm bakım ve muhtaçlıklarını inançlı ve sağlıklı bir halde halledebiliyor. Şad biçimde ayrılan turistlerin ülkelerine döndükten sonra durumu etraflarıyla paylaşmalarından sonra her geçen gün bu husus da önemli bir istek oluyor. Bu alanda adeta bir patlama yaşanıyor diyebiliriz” dedi.

Özellikle lazer epilasyon ve bölgesel zayıflama talebinin çok olduğunu belirten Doğan, cilt sıhhatine ait ise, “Cildimiz birçok dış ve iç etkene maruz kalmaktadır. İnsanların hayatı boyuncu yaşanan gelişmeler, kullandığı ilaçlar, kilo alma ve kilo vermek üzere durumlar cildimizi olumsuz etkilemektedir. Bilhassa hamilelik ve doğum sonrasında ani kilo alımı ve kilo kaybı nedeniyle ciltte çatlaklar oluşmakta. Tabi bu hususlarda da turistlerin ağır bir biçimde ilgisini çekiyoruz. Ülkemize bu istikametteki sıhhat hizmeti için gelen turist sayısı her geçen gün artıyor” dedi.

Türkiye’de sıhhat turizmi nedeniyle gelen turist sayısının her geçen gün arttığına dikkat çeken Doğan, “Sadece turistler değil Türk bayanlar da bu bakımlara bir epey ehemmiyet veriyor. Yaz aylarıyla bir arada çok ağır bir periyoda girdik diyebiliriz. Zira beşerler genelde tatile çıkmadan evvel bu cins bakımlarını yapmak istiyor. Bu da bir epey ağır bir dönem geçirmemizi sağlıyor. Tabi bu bakımlarını kış aylarında yapmayı tercih edenler de var” diye konuştu.

Ezgi Doğan Kimdir?

Başarılı ve hoşluk dalının en çok konuşulan ismi olan Ezgi Doğan, 1989 yılında Ağrı’da doğmuştur. Aris Hoşluk Merkezi yöneticisidir. 2010 yılından beri bu bölümde faaliyet gösteren Aris Hoşluk Merkezi, Türkiye’de yaklaşık 70 şubesi ile bu alanda kurumsal kalitede hizmet veriyor. Fatma Sayan ve Ezgi Doğan’ın sahipliğini yaptığı Ankara’nın en güzel hoşluk merkezi olan Aris Hoşluk Merkezi’nin Ankara’daki Aris Çukurambar Vip şubesi de büyük ilgi görüyor.

KAYNAK: İHA

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.