Ebru Polat’ı çıldırtan soru! Ünlü fenomen ateş püskürdü: Bir istemediğiniz o kalmıştı…

Sosyal medya hesabından yaptığı bahadır paylaşımlarla sık sık isminden kelam ettiren müzikçi Ebru Polat, tekrar magazin gündemine bomba üzere düştü. Takipçilerinden gelen itiraflarla tanınan ünlü müzikçi, son paylaşımıyla ağızları açık bıraktı. Takipçisinden gelen yorum yok artık dedirtti. Bakın takipçisi Ebru Polat’tan ne istemiş?

PAYLAŞIMLARIYLA GÜNDEM OLMAYA DEVAM EDİYOR

Şarkıları kadar toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla anılan Ebru Polat, magazin gündemine tekrar bomba üzere düştü. Sık sık takipçilerinden gelen itirafları yayınlayan Polat, son gelen yorumla şok tesiri yarattı.

GÜZELLİĞİYLE BÜYÜLEDİ

Ünlü fenomen sabah saatlerinde yaptığı dekolteli paylaşımla herkesin dikkatini çekti. Instagram hesabının öykü kısmından yaptığı paylaşımda ‘Günaydınlar…’ notunu düştü. Ebru Polat’ın estetik fiziği ve hoşluğu herkesin dikkatini çekti.

BU KADARI DA PES ARTIK!

Şarkıcı Ebru Polat’ın paylaşımının akabinde takipçilerinden üst üste bildiriler gelmeye başladı. Polat bir takipçisinden gelen yorumu öyküsünde paylaştı. Yorumda, “Ebru Hanımefendi hazretleri, çişinizi merak ediyorum bana satar mısınız lütfen.” notu yazıyordu.

“Bİ SİTEMEDİĞİNİZ O KALDI”

Gelen yorum karşısında şok olan Ebru Polat takipçisine karşılık olarak, “Yok artık. İstemediğiniz bir çişim kalmıştı onu da vereyim.” karşılığını verdi.

EBRU POLAT KİMDİR, EBRU POLAT’IN GERÇEK İSMİ NEDİR?

Ebru Polat, (doğum ismi Filiz Sarıkaya) 30 Haziran 1983 tarihinde İzmir’de doğdu. Genç yaşlarda bale eğitimi aldı. Müzikle ilkokul korosunda tanışan Polat, eğitim hayatını müzikten farklı bir alana çevirerek hukuk okumaya karar verdi. 2005 tarihinde Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitimini tamamladı. Bir müddet avukat olarak misyon yaptı. Eğitim mesleğine devam etmek için Üsküdar Üniversitesi psikoloji kısmında master yapıyor. Ebru Polat’ın Uzman psikolog ve Akademisyen olmak istediği biliniyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.