Demet Özdemir sere serpe uzanıp güneş banyosu yaptı! Bornozlu pozuyla toplumsal medyayı yıktı

Oyunculuk mesleğine Sana Bir Sır Vereceğim dizisiyle adım atan Demet Özdemir, daha sonra Çilek Kokusu, No:309, Erkenci Kuş ve Doğduğun Konut Kaderindir üzere dizilerde uzunluk gösterdi.

Oynadığı reklam sinemalarıyla de dikkatleri üzerine çeken Demet Özdemir, müzikçi Oğuzhan Koç ile inişli çıkışlı bağlantılarının akabinde evlilik kararı aldı.

Son olarak başrolünü Şükrü Özyıldız ile paylaştığı Aşk Taktikleri dizisinde rol alan Özdemir, yeni bir dijital projeyle geri dönmeye hazırlanıyor.

Hem yeni proje hem de evlilik hazırlığı içerisinde olan oyuncu, özel hayatı ve mesleğinin yanı sıra paylaşımlarıyla da isminden kelam ettiriyor.

Güneş banyosu yaptı

Önümüzdeki yaz nikah masasına oturmaya hazırlanan Demet Özdemir, dikkat çeken toplumsal medya paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

Çimlere sere serpe uzanıp güneşin tadını çıkaran Demet Özdemir, o anları Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

Makyajsız haliyle doğal hoşluğunu gözler önüne seren Özdemir’in güneşlenme pozları, kısa müddette binlerce beğeni ve yorum aldı.

Hayranları 30 yaşındaki oyuncunun karelerine, ”Neşe dolu kalbini severim” ve “En çok seni seviyorum” üzere yorumlar yaptı.

Hoş oyuncu, bornozlu paylaşımına ise ”Çok ağır bir haftanın sonu. Geriye hoş anlar kaldı. Bir günlük mola …Günlerimi güzelleştiren, bana sevgiyle bakan, daima daha yeterli olmamı sağlayan herkese herşeye binlerce sefer teşekkür ederim…Sevgi ne hoş şey” notunu düşmüştü.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.