Beşiktaş ve Emirhan İlkhan’dan açıklama!

Beşiktaş Kulübü ve siyah-beyazlı grubun genç futbolcusu Emirhan İlkhan İtalya Serie A grubu Torino’ya transfer olacağı tarafında tezler bulunan Emirhan İlkhan’la ilgili bir açıklama yaptı.

Siyah-Beyazlı Kulüpten yapılan açıklamada, “Yeni dönem öncesi Teknik Yöneticimiz ile ilgili taraflı ve arka niyetli haberlerin akabinde artık de futbolcumuz Emirhan İlkhan ile ilgili taraflı ve kasıtlı haberlerden ötürü bir açıklama daha yapmak mecburiliği doğmuştur.

Futbolcumuz Emirhan İlkhan ile ilgili transfer teklifi gelmiştir. İdare Konseyimizin futbolcunun grupta kalması tarafında isteği ve tavrı vardır. Futbolcumuzla Kulübümüzde kalması istikametinde ısrarlı görüşmelerimiz devam etmektedir.

Bundan sonra yapılacak transfer görüşmeleri de bu çerçevede yürütülecektir.

Kulübümüz için en doğrusunu yapmak için çalışırken, makus niyetli ve şahsi hesapları olan şahısların toplumsal medyada yaratmaya çalıştığı kelamda fırtınaya aklıselim Beşiktaşlıların prestij etmediğini biliyoruz. Bu üslup hal ve tavırlar, bizi Beşiktaş’a en yanlışsız formda hizmet etme kararlılığından alıkoyamaz.

Birlik Beraberlik Dönemi ilan ettiğimiz yeni dönem öncesi bu makûs niyetli ve provokatif gayeli bireylere en hakikat karşılığı grubumuza takviye olarak vermek üzere taraftarlarımızı bu akşam Vodafone Park’a dönem açılış maçımıza bekliyoruz.” ifadelerine yer verildi.

Emirhan İlkhan: Beşiktaş’ı ve Türk futbolunu en uygun halde temsil edeceğim

Beşiktaş’ın açıklamasının akabinde bir açıklama da genç futbolcudan geldi. Emirhan İlkhan, “Yurt dışına transferim hakkında dün akşam prestijiyle basında çıkan haberlerle ilgili açıklama yapma gereği duyuyorum. Geride bıraktığımız haziran ayında kulübümle olan mukavelemi yeniledim ve imza atarken yurt dışından uygun bir teklif gelmesi halinde muhakkak bir meblağ karşılığı ayrılabilmem için anlayış göstermelerini rica ettim. Süreç sonunda transferim olur ya da olmaz, bilemiyorum. Lakin bu durumun benim için de ne kadar sıkıntı bir süreç olduğunu paylaşmak istiyorum. Şayet yurt dışına gidersem, Beşiktaş’ı ve Türk futbolunu en uygun biçimde temsil etmek için elimden geleni yapacağım. Taraftarlarımızın ve kamuoyunun bilgisine” ifadelerini kullandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.