Art Sokaklar’ın Metin’i romantik bir aşık çıktı, o denli bir kare paylaştı ki… Hüsnü Çoban’a yeni gelin!

Erler Sinema imzalı, 31 Temmuz 2006 tarihinde Kanal D’de yayınlanmaya başlayan ve direktörlüğünü Orhan Oğuz’un yaptığı, senaryosunu Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul’un yazdığı Art Sokaklar, 16. dönemi ile devam ediyor.

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizisi olan Art Sokaklar, reytinglerde hatırı sayılır bir muvaffakiyet elde ediyor.

Başrollerinde; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Oya Okar ve Ozan Çobanoğlu’nun yer aldığı dizide Furkan Göksel, Metin Çoban’a hayat veriyor.

1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Furkan Göksel, Plato M.Y.O. Radyo Televizyon Kısmı Uygulamalı Oyunculuk Eğitimi aldı.

Art Sokaklar dizisindde çocuk oyuncu olarak ekran serüvenine başlayan Furkan Göksel, orta verdiği diziye geri döndü.

Kısa bir mola veren ve diziye geri dönen Göksel, sevgilisi Baht Bozkurt ile olan aşkını toplumsal medyadan yayınlamaktan çekinmiyor.

Yazgı Bozkurt’un fotoğrafını paylaşan ve aşka gelen Furkan Göksel için, toplumsal medyadan yorum yağdı.

Furkan Göksel üzücü aşık oldu

Furkan Göksel, kız arkadaşıyla yemeğe çıktığı anların karesini toplumsal medya hesabından paylaştı. Yazgı Bozkurt o gönderinin altına, “Gördüğüm en hoş şeysin” yorumunu düştü.

Birebir gönderiyi kaydırmalı post olarak Yazgı Bozkurt da kendi hesabından paylaştı. Göksel ise o gönderiye, “Gözbebeğim” diye yazdı.

Yazgı Bozkurt şekli ve giysisiyle magazin gündeminde epeyce konuşulmuş, toplumsal medyada takipçi sayısını artırmıştı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.