Amcaoğlu açıkladı: Borsa Kralı Nasrullah Ayan vefat etti

‘Borsa Kralı’ olarak bilinen iş insanı Nasrullah Ayan, canlı yayında geçirdiği kalp krizinden iki gün sonra vefat etti.

Vefat haberini amcaoğlu Ekrem Uca verdi; Kaybettik, çok üzgünüm… Başımız sağolsun. Duyarlılık ve haberdeki özeninize saygım gereği Nasrullah Ayan ı kaybettiğimizi iletmek istiyorum..Rabbim taksiratını affetsin, rahmet ve mağfireti ile karşılasın inşallah?.

Cenazesi 3 Eylül Cumartesi günü ikindi namazını müteakip Mersin Pozcu Muğdat Camiinden kalkacak ve aile kabristanına defn edilecektir. Ailesi ve sevenlerine sabırlar dilerim.”

Konuk olduğu Artı TV’nin canlı yayınında aniden fenalaşan Nasrullah Ayan, “Ben biraz rahatsızım. Devam edemeyeceğim” demiş ve programdan ayrılmıştı. Kalp krizi geçirdiği anlaşılan ve hastaneye kaldırılan Ayan, yoğun bakımda uyutuluyordu.

Ayan’ın kardeşi Abdullah Ayan dün Artı TV yayınına katılıp ağabeyinin durumunu şöyle anlatmıştı: Yoğun bakımda, durumu stabil, beyin fonksiyonları yerinde, gözlerini hareket ettiriyor.

Ancak henüz uyandırılma aşamasına geçilmedi. Durumu kritik. Ama Nasrullah Ayan hayatta ve bunu da atlatacak. Ne badireler atlatan yorgun kalbi bu savaşı da atlatacaktır. Aksi haberlere itibar etmeyin.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.