7 Ağustos Burç Yorumları: Köprüden Evvelki Son Çıkıştasın! Denetimi Elinize Alın…

7 AĞUSTOS 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)

Çabalarınızın takdir edildiğini düşünmediğinizden bu pazar günü epeyce karamsar olacaksınız.

İyi haber şu ki, partneriniz size karşı anlayışlı davranarak sizin için bir şeyler yapmaya çalışacak. Hatta tahminen de sizinle, diğerleriyle olduğundan daha fazla vakit geçirebilir ve bunun için kimi planlar yapabilir.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Mevcut eğilim büsbütün dinamizmle ilgili, bu yüzden her şeyin beklediğinizden daha çabuk ilerlediğini fark ettiğinizde şaşırmayın.

Bir arkadaşınız birtakım yaratıcı teşebbüslere başvurabilir ve sizin yardımınıza gereksinim duyabilir. Birinci başta bu teşebbüslere iştirak etmekte isteksiz olabilirsiniz, lakin sizin için orada ne olduğunu anladığınızda, büyük olasılıkla ona katılmak için can atacaksınız. Umalım ki iş işten geçmemiş olsun.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs – 21 Haziran)

Ailenizde eksik olduğunu düşündüğünüz inançla ilgili sorunları çözmeye heveslisiniz ve sonuç olarak aile hayatınızın belli istikametlerini tartışmaya çok açıksınız.

Ailenizdeki herkes kendi problemlerini paylaşmaya hazır olmayabilir. Bu yüzden sorunları kendini hazır hissedenlere açmalısınız.YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün yeni şeyler denemeye heveslisiniz, fakat sadece kurallar müsaitse. Seyahat etmeniz yahut ekstra işler yapmanız gerektiği takdirde büyük olasılıkla bu denemeleri erteleyecek yahut rafa kaldıracaksınız.

Arkadaşlarınız, şayet onlarla planladığınız sıra dışı bir aktiflikte onları yarı yolda bırakıyorsanız, size karşı hayli saldırgan olacak ve muhtemelen sizi rutininizden çıkarmayı başarabilecekler. Ayrıyeten, bugün birine yardım ederek biraz para kazanabileceğiniz şahane bir fırsat karşınıza çıkabilir.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Yeni bir kültürü benimsemek yahut öteki birinin çok sevdiği bir aktiviteyi denemek için şahane bir gün. Birinci başta biraz sakarlık yapsanız da moralinizi bozmayın zira bu son derece doğal.

Oldukça rekabetçi olma eğiliminde olacak ve her şeyi bir meydan okuma olarak algılayacaksınız, bu da yaptığınız şeyden hakikaten zevk almak için kendinize fırsat vermeyeceğiniz manasına geliyor.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos – 22 Eylül)

Görünüşe nazaran bugün risk almaya daha meyillisiniz ve çok da uygun tanımadığınız insanlara güvenebilirsiniz.

İyi haber şu ki, bunun ziyan verici sonuçları olmayacak ve ayrıyeten kimi enteresan görüşleri duyma talihiniz olacak. Bekar Başaklar gelecekte sevgilileri olabilecek biriyle tanışabilirler, lakin bunun şimdi farkında değiller.TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 23 Ekim)

Belki de kıymetli bir noktaya dikkat çekmeye çalıştığınız için, bu pazar arkadaş grubunuzda kendinizi daha fazla öne çıkarmakta ısrarcısınız.

Bu sabah dikkatinizi dağınık olabilir, fakat görünüşe nazaran öğlenden sonra dikkatiniz karşı cinsten birine, tahminen de yakın vakitte alımlı bulduğunuz birine kayacak.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim – 22 Kasım)

Bugün, etkileşimleri arzulayan ve daha büyük bir etrafta memnuniyetle karşılanmak için makul unsurları yahut ferdî dilekleri bir kenara bırakmaya istekli olan farklı bir toplumsal tarafınızı göstereceksiniz.

Zorlanmayacağınız, fakat seyahat etmenizi gerektirebilecek, bu yüzden epeyce yorucu geçecek bir pazar sizi bekliyor.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım – 21 Aralık)

Mevcut eğilim, bugün sizi bir cins çatışmanın ortasında bırakacak, fakat olanlardan etkilenmediğiniz ve çok şey öğreneceğiniz için bu sizin için epey güzel bir tecrübe olacak.

Hatta birtakım Yaylar gerçeklerden çok hislere daha fazla odaklanacaklar.OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 20 Ocak)

Yükümlülükler ve aile içindeki misyonlar bu pazar sizi çok meşgul edecek lakin tıpkı vakitte yardım etmeniz gereken durumlar sizi şad ediyor.

Bazı Oğlaklar, öncelikleri biraz değiştirmek manasına gelse bile, seyahat etmektense meskende kalmayı tercih edecekler. Ağır zihinsel aktivitelerle geçireceğiniz bir Pazar sizi bekliyor.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak – 18 Şubat)

Bilgi güçtür, fakat sizin için ekstra yükümlülükler getirecek üzere görünüyor. Dikkatinize sunulanın gerçek ve mantıklı olup olmadığını teşhis etmenizi tavsiye ediyoruz.

Bunun dışında rahat bir hafta sonu günü sizi bekliyor.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat – 20 Mart)

Oldukça rekabetçi bir yanınız muhtemelen bu pazar bir aile aktifliği sırasında ortaya çıkacak. Bu tahminen de katılmaya pek istekli olmadığınız bir aktiflik.

Ama aktifliğin tam ortasındasınız ve hiçbir şeyin ve hiç kimsenin sizi nitekim durduramayacağını göstermek istiyorsunuz. Öğlenden sonra çok yorgun olacak, yanlışsız dürüst dinlenemeyeceksiniz.


Hangisi Senin Elin? Şaşırtan fakat Gerçek! Kendiniz hakkında daha fazlasını keşfedin…


Hayatınızı Kabusa Çeviriyor! Geceleri Dertleriniz 5 Kat Artıyor mu? İşte Yapmanız Gerekenler…


Yüzleşmeye Cüretiniz Var Mı? İnsanların En Yaygın 10 Fobisi! İşte Ortak Korkularımız


Yüzde Yüz gerçek Çıkıyor: Kendiniz Hakkında Değişik Bir Şey Öğrenmeye Var Mısınız? Haydi O Vakit Bir Seçim Yap

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.